Střechy Jan Marčan

O firměMarcan_Jan -nahled logo.jpg (originál)

Firma Jan Marčan  působí již  od roku 2001. Svým zákazníkům proto nabízí dlouholeté znalosti a zkušenosti v oboru.

Již od samého počátku se firma zabývá klempířskými a pokrývačskými pracemi na stavbách. Postupně byla činnost rozšířena o práce tesařské a izolatérské

V poslední době je zvlášť poptávka po různých dřevěných  zastřešeních - teras, garážových stáních, altánkách a také malých dřevostavbách. Firma rovněž realizuje dřevěné podlahy a venkovní terasy.

Firma se snaží neztrácet tempo s nově vznikajícími materiály jak v oblasti střešních krytin, tak v klempířských systémech.

Zákazníkovi provádí řešení zakázky  „NA MÍRU“ dle jeho požadavků a individuálně poradí při výběru materiálu, střešních krytin, montovaných výrobků, složitějších řešení střech, atp. Cílem  firmy je odvést profesionální kvalitu práce, se zárukou.

Zákazníky tvoří především malí a střední odběratelé, majitelé RD, restaurací a firem.


Osvědčení a certifikáty

Odbornost nabízených prací máme podloženou certifikáty či osvědčeními od společností Bramac, Tondach, Coleman, Rigips, Delta, PAMA, Saint Gobain, Knauf Insulation, Velux, Fakro, atp.

Dne 8.1.2010 získala firma Osvědčení o registraci v Seznamu odborných dodavatelů, vedeného v rámci dodačního programu"Zelená úsporám", vydaného Státním fondem životního prostředí. 

Díky certifikátům a osvědčením, např. u pokládky střešní krytinou Bramac, poskytujeme záruku funkčnosti střešního systému na 15 let a 30 let na kvalitu betonových tašek a záruku mravuzdornosti; u pokládky pálenými taškami Tondach poskytujeme záruku 33 let. Také tím, že byla firma certifikovaná jako Odborný dodavatel v programu "Zelená úsporám", můžou naši zákazníci uplatnit dotaci na SFŽP, pokud si vyberou k zateplení střechy či podlahy, nebo k montáži střešních oken, právě firmu Jan Marčan.

 

K zabezpečení prací na střechách firma vlastní  stavební žebřík Böcker, se zdvihem břemene až do výšky 25 m. Má universální použití na všech stavbách – od plochých střech až po 44°sklonu střechy je každý úhel nastavitelný.

Pomocí spojovacího zařízení je možno bez problému transportovat výtah na stavby za dodávkovým, či nákladním autem. K tomu firma využívá nákladní auto Mitsubishi.

Dalším firemním vozidlem, sloužící pro převoz zaměstnanců a materiálu na stavby, je automobil Nisan Serena.

Firma dodává výrobky významných českých i zahraničních firem:
BRAMAC, TONDACH, KM BETA, CEMBRIT, ONDULINE, VELUX, ROTO, FAKRO, BORGA, ROVA, ISOLA, TEGOLA a další.

Z doplňkových činností potom může firma od 2.12.2009 svým zákazníkům nabídnout práce podlahářské a činnost maloobchod a velkoobchod. Rovněž byla živnost k tomuto datu rozšířena o zprostředkování obchodu a služeb.

Působnost firmy je převážně v Jihomoravském kraji.

 

Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Kontakt

JAN MARČAN
KLEMPÍŘSTVÍ-POKRÝVAČSTVÍ-TESAŘSTVÍ


Sídlo firmy:
Nár.Odboje 75/38
664 41 Troubsko

604 459 591 (majitel), 733 185 221 (kancelář)

 

 

TOPlist